top of page
IMG_2242.JPG

UBYTOVANIE

Izby typu STANDARD majú spoločné sociálne zariadenie na chodbe.  Izby typu FAMILY  a APARTMAN  majú okrem vlastných sociálnych zariadení aj vlastné kuchynské kúty s možnosťou prípravy  jednoduchých jedál.

Na prízemí chaty je veľká plne zariadená spoločenská miestnosť s krbom, ktorá slúži aj ako jedáleň pre ubytovaných hostí. 

TYP IZBY /  KAPACITA

Typ FAMILY  1  / 5  lôžok / ubytovanie vhodné pre rodinu s deťmi, k dispozícií je chladnička a malý kuchynský kút, vlastné  WC a sprcha, TV a rádio.

Typ FAMILY 2 / 4 lôžka / ubytovanie vhodné pre rodinu s deťmi, k dispozícií je chladnička a malý kuchynský kút, vlastné  WC a sprcha, TV a rádio.

Typ FAMILY 3  / 3 lôžka /  vlastné WC a kúpeľňa,

 TV a rádio, chladnička, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica

Typ STANDARD  4 / 4 lôžka / WC a sprcha sú spoločné na chodbe, k dispozícií je rádio a TV 

Typ STANDARD  5 /  6 lôžka / WC a sprcha sú spoločné na chodbe, k dispozícií je rádio a TV

Typ STANDARD 6 / 4 lôžka / WC a sprcha sú spoločné na chodbe, k dispozícií je rádio a TV

O NÁS

Nachádzame sa v lesnatom prostredí dediny Liptovské Revúce situovanej na rozhraní dvoch NP Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, v smere Ružomberok - Donovaly.

Penzión sa nachádza v hornej časti dediny Liptovské Revúce, ktorá je situovaná v „srdci“ Dolného Liptova vo Veľkej Fatre. Priamo z našej chaty začína väčšina turistických trás do Veľkej Fatry.

Ponúkame príjemné ubytovanie v chate s kapacitou 26 lôžok . Ubytovanie je v 2, 4 a 6-lôžkových izbách.  V spolupráci s partnerskými ubytovacími zariadeniami radi ubytujeme prípadne aj väčší počet hostí, z organizačných dôvodov je to ale potrebné vopred nahlásiť. Izby sú typovo rozdelené do kategórií STANDARD a FAMILY a APARTMÁN.

Parkovisko pre autá, či autobusy sa nachádza vedľa objektu. Autobusová zastávka je vzdialená asi 100 m od objektu. Autobusové spojenie do Ružomberka je pravidelné.

Chata (3).JPG

STRAVOVANIE

Súčasťou chaty je aj malá reštaurácia/pizzeria, ktorá poskytuje dostatočne priestorové zázemie aj pre prípadné rodinné oslavy. Tieto priestory sú k dispozícii aj pre verejnosť.

Stravovanie našich hostí je zabezpečené formou polopenzie, ktorá však nie je podmienkou ubytovania. Naši hostia ubytovaní v izbách typu FAMILY si môžu jedlo pripraviť aj sami v kuchynských kútoch. Typologicky je kuchyňa je prispôsobená nášmu prostrediu, varíme jedlá domáce a na požiadanie aj špeciality nášho regiónu.

Pre turistov, ktorí ešte nepoznajú túto oblasť a chcú navštíviť najbližšie okolie, môžeme odporučiť  stránku www. revuce.sk. Viac o histórii, tradíciách, zvykoch alebo súčasnom dianí  v našej dedine. nájdete na stránke obce Liptovských Revúc. 

thumbs_IMG_5322.jpeg

NAVŠTÍVILI NÁS

bottom of page